Turnir u stolnom tenisu

Autor: Maja Zubalić, 14. 12. 2011.

Dana 30.11.2011.g. održao se turnir pod nazivom  „Sportom do zdravlja“ u kojem su sudjelovali članovi STK Sveti Lovreč.

Turnir se održao u školskoj dvorani od 10:30 sati koji su otvorile  pedagoginja Lidija Malčević Lovrić i ravnateljica Greis Franković. Trener Branko Jakovetić nas je svih ovih godina učio  da sudjelujemo na turnirima, pobjeđujemo i budemo najbolji.  U turniru  je sudjelovalo  više od 40-ero sudionika općine Sv. Lovreč uključujući djecu iz vrtića i srednjoškolce sada bivše učenike  naše škole. Prvo mjesto osvojili su Matea Pršurić (8.r.), Ivan (3.r.) i Nikola Glavočević (7.r.), Eva Kljajić (6.r.) i Ines Samardžić (5.r.). Najmlađi kadeti su dobili medalje za sudjelovanje, a ostali diplome. Ovim smo turnirom još jednom dokazali   poslovicu da je u zdravom tijelu i zdrav duh.

Hana Kuhar i Tamara Vošten, 5. razred