Usmena rasprava u 8. razredu

Autor: Katerina Zgrablić, 21. 12. 2018.

U Mjesecu borbe protiv ovisnosti nastojali smo kod učenika osvijestiti važnost zdravog načina života i poticati ih na kvalitetno provođenje slobodnog vremena. Jedan od načina kvalitetnog provođenja slobodnog vremena je i sudjelovanje u različitim izvanškolskim aktivnostima pa je stoga u osmom razredu održana usmena rasprava na tezu Izvanškolske aktivnosti su oblik zabave, a ne obveza.

Afirmacijski tim: Matea, Sara i Loris

Negacijski tim: Paola, Erika i Sara

Zanimljiva rasprava bila je temeljena na primjerima i argumentima i iako su oba tima bila vrlo uvjerljiva, pobjedu je odnio negacijski tim.

Čestitamo svim sudionicima rasprave!