Školski medni dan 2018.

Autor: Katerina Zgrablić, 16. 12. 2018.

U organizaciji Hrvatske poljoprivredne agencije dana 7. prosinca 2018. godine proveden je u našoj školi Školski medni dan i promocije hrvatskih pčelinjaka u prvom razredu. Učiteljica je održala prezentaciju s ciljem podizanja razine znanja o važnosti zdrave prehrane i nutritivnim vrijednostima meda te educiranja učenika o važnosti pčelarstva za sveukupnu popljoprivrednu proizvodnju i biološku raznolikost. Svaki učenik dobio je na dar staklenku meda lokalnih proizvođača, slikovnicu edukativnog karaktera te promotivni letak ''Med hrvatskih pčelinjaka''.

Izvor: Gracijela Čehić, učiteljica 1. razreda