Projekt ''Vršnjaci vršnjacima''

Autor: Katerina Zgrablić, 11. 12. 2018.

Tijekom Mjeseca borbe protiv ovisnosti učenici 8. razreda su u suradnji s učiteljicom biologije i pedagoginjom - psihologinjom izradili prezentacije o ovisnostima u sklopu projekta „Vršnjaci vršnjacima“. Prezentacije su izradili u grupama o sljedećim ovisnostima: o drogi, o internetu, o alkoholu, o kockanju i o pušenju. Svoje prezentacije izložili su učenicima od 4. do 8. razreda. Nastavili smo i suradnju s OŠ Jože Šurana Višnjan te su Antonela, Matea, Sara P., Sara Š. i Loris gostovali kao predavači u 7. i 8. razredu PO Vižinada. S vršnjacima iz Vižinade ugodno su se družili te ih je za kraj druženja svojom izvedbom na klaviru oduševio učenik  Samuel Dobrilović iz Vižinade.

Izvor: Novinarska grupa