Predavanje ''Briga roditelja za zdravlje djece''

Autor: Katerina Zgrablić, 10. 12. 2018.

Dana 26. studenog održan je roditeljski sastanak na kojem je predavanje za roditelje na uvijek aktualnu temu ''Briga roditelja za zdravlje djece'' održala Emanuela Franko Dujmović, magistra farmacije. U sklopu predavanja roditelje je upoznala s lijekovima koje je moguće dobiti bez liječničkog recepta. Osvrnula se i na sve češću uporabu lijekova bez preporuke liječnika te je upoznala roditelje s mogućim posljedicama uzimanja lijekova bez prethodnih konzultacija s liječnikom te s djelovanjem pojedinih vrsta droga. Posebno je upozorila na štetnost energetskih napitaka na zdravlje djece.

Zahvaljujemo se gospođi Emanueli Franko Dujmović na održanoj edukaciji!