Održana izložba likovnih radova

Autor: Katerina Zgrablić, 10. 12. 2018.

U petak,  30. studenog 2018. godine u foajeu Pučkog otvorenog učilišta Poreč otvorena je izložba odabranih radova koji su sudjelovali u natječaju Moj izbor je zdrav život. Na natječaj je pristigao veliki broj radova iz 11 istarskih osnovnih škola, a žiri je odabrao najbolje radove. Četvrti razred  na natječaj je poslao dva grupna rada te su oba rada bila izložena. Na izložbi je bilo i puno drugih zanimljivih radova. Sedam učenica osnovnih škola dobilo je priznanje za najljepše radove.  Poslije podjele priznanja održano je glasanje za radove koji će biti otisnuti na dopisnicama, a naša učiteljica Mirjana Laković primila je priznanje za sudjelovanje na natječaju.

Izvor: Lana Janko i Lana Radovčić, 4. razred