Edukativno predavanje za učenike 8. razreda

Autor: Katerina Zgrablić, 7. 12. 2018.

Povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti, koji se obilježava od 15. studenog do 15. prosinca, dana 26. studenog 2018. godine učenicima osmog razreda predavanje na temu Alkohol održao je policijski službenik za prevenciju Policijske postaje Poreč Miler Terzić. Kroz svoje izlaganje upozorio nas je na štetnosti pijenja i opijanja alkoholom na naše zdravlje te nas je upoznao s kaznenim djelima koja mladi čine pod utjecajem alkohola i zakonskim posljedicama. Prezentacija je bila vrlo poučna te smo iz nje puno naučili.

Zahvaljujemo se gospodinu MileruTerziću na gostovanju i prenošenju korisnih informacija!

Izvor: Erika Mendiković, 8. razred