NATJEČAJ - POMOĆNICI U NASTAVI

Autor: Nataša Lakoseljac, 2. 10. 2018.

Osnovna škola Joakima Rakovca Sveti Lovreč Pazenatički raspisuje

POZIV

za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju

POMOĆNIK/POMOĆNICA U NASTAVI

Broj traženih osoba: 2

Osnovna škola Joakima Rakovca Sveti Lovreč Pazenatički raspisuje

POZIV

za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi za učenike s teškoćama u razvoju

POMOĆNIK/POMOĆNICA U NASTAVI

Broj traženih osoba: 2

R.br.

Naziv škole i sjedište

Razred 2018./19.

Sati tjedno

1.

3.

2.

6.

Vrsta ugovora: ugovor o djelu do 21. 12. 2018.

Putni troškovi se ne isplaćuju.

UVJETI: najmanje završena srednja škola

OPIS POSLOVA: Osnovna je zadaća pomoćnika u nastavi pružati neposrednu potporu učeniku s teškoćama u razvoju tijekom odgojno- obrazovnog procesa u zadacima koji zahtijevaju komunikacijsku, senzornu i motoričku aktivnost učenika, u kretanju, potporu u svakidašnjim nastavnim, izvannastavnim i izvanučioničkim aktivnostima. Poslovi pomoćnika u nastavi su: pomoć u komunikaciji i socijalnoj uključenosti, pomoć u kretanju, pomoć pri uzimanju hrane i pića, pomoć u obavljanju higijenskih potreba, pomoć u obavljanju školskih aktivnosti i zadataka, suradnja s učiteljima/ nastavnicima te vršnjacima učenika u razredu te poslovi specifični za funkcioniranje pojedinih učenika ili skupine učenika.

S kandidatom/kandidatkinjom izabranom za pomoćnika u nastavi za učenika s teškoćama u razvoju sklopit će se pisani ugovor o djelu u trajanju do 21. 12. 2018. godine kojima će se definirati međusobna prava i obveze.

U prijavi na poziv kandidat/kandidatkinja treba navesti osobne podatke (ime i prezime, datum i mjesto rođenja, adresu stanovanja, broj telefona i mobitela) te sve tražene priloge.

Uz prijavu kandidat/kandidatkinja dužni su priložiti slijedeće dokumente u preslici:

dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (presliku diplome ili potvrdu o stečenoj stručnoj spremi),
dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku domovnice),
životopis,
uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci,

Pisane prijave moraju biti zaprimljene najkasnije do 12. 10. 2018. do 12:00 sati i dostavljaju se na adresu Škole: OŠ Joakima Rakovca, Gradski trg 1, 52448 Sveti Lovreč

Ravnateljica: Nataša Lakoseljac, dipl.uč.