Dan škole i Sportski dan

Autor: Katerina Zgrablić, 8. 6. 2018.

Dan škole i Sportski dan obilježili smo u petak, 25. svibnja sportskim aktivnostima. Radni dan započeo je zajedničkom tjelovježbom na školskom igralištu, a potom su se svi učenici i učitelji uputili na mjesno nogometno igralište. Igralište je bilo podijeljeno na 10 polja u kojim su se održavale zanimljive igre: graničar, laštik, na lonac, pljočkanje, potezanje konopa, skakanje u vrećama, fjonde, prosičkanje, na rog i školica. Na početku sportskog programa svaki je razredni odjel bio raspoređen na jednome polju, a po isteku zadanog vremena selili su na sljedeće polje, tj. sljedeću igru. Po završetku igara za sve je učenike i djelatnike bila organizirana marenda. Potom smo se vratili u školsko dvorište gdje su se učenici počastili sladoledom i nastavili druženje do dolaska autobusa.