Načelnik Marko Ljubešić posjetio učenike 8. razreda

Autor: Katerina Zgrablić, 24. 5. 2018.

Već tradicionalno, općinski načelnik svake godine posjećuje učenike završnog razreda naše škole. Načelnik Marko Ljubešić osmaše je posjetio dana 16. svibnja te porazgovarao s njima o njihovim planovima za upis u srednju školu. Učenicima je ljubazno odgovarao na postavljena pitanja vezanima uz mogućnosti obavljanja prakse na području Općine Sveti Lovreč, o organiziranom prijevozu do Poreča, Pazina, Rovinja i Pule te mogućnostima stipendiranja srednjoškolaca. Preporučio im je da upišu zanimanja vezana za turizam, budući da je turizam važna djelatnost na našem području.  Učenicima je poželio uspjeh pri upisu u srednje  škole, a mi mu se najsrdačnije zahvaljujemo na izdvojenom vremenu, vrijednim informacijama i savjetima koje nam je pružio.

Izvor: Ani Bezmalinović, 8. razred