Lažno predstavljanje na internetu

Autor: Maja Zubalić, 7. 2. 2018.

Pojedinci se često lažno predstavljaju na Internetu iz radoznalosti ili iz želje da ostvare neki svoj određeni cilj. Taj cilj može biti i nezakonit, kao što je zavođenje maloljetnika, novčane prevare, narušavanje nečijeg identiteta...

Na Internetu uvijek moramo biti oprezni u komunikaciji s nepoznatim osobama, moramo biti oprezni gdje puštamo svoje osobne podatke, a vi dragi roditelji svakako kontrolirajte što Vaše dijete radi na Internetu.

Nažalost, lažno predstavljanje pojedinaca na Internetu može imati velike posljedice.

BUDI ONO ŠTO JESI.
ONO ŠTO JESI UVIJEK JE BOLJE OD IZMIŠLJENOG TEBE!

U nastavku pogledajte video!