Hippo Olympiad

Autor: Mladen Majušević, 29. 4. 2024.

Ove školske godine naša se škola pridružila velikoj HIPPO obitelji. HIPPO je međunarodno natjecanje iz poznavanja engleskog jezika koje se održava diljem svijeta.

Izlučni krug natjecanja održan je 15. ožujka 2024. u prostorijama naše škole, a sudjelovalo je ukupno 10 učenika u 3 kategorije. U kategoriji HIPPO 1 sudjelovalo je šestero učenika četvrtog i dvoje učenika petog razreda, u kategoriji HIPPO 2 jedan učenik šestog razreda, te u kategoriji HIPPO 3 jedan učenik sedmog razreda.

Pravo sudjelovanja na državnom finalu / svjetskom polufinalu ostvario je učenik šestog razreda Elia Salvador Kirchsteiger u kategoriji HIPPO 2. Polufinale se održalo online u petak, 19. travnja 2024. u prostoru naše škole.

Poželimo Eliji puno uspjeha!