Prespavanac u školi

Autor: Alen Hasikić, 15. 4. 2024.

U petak, 12.4.2024. po prvi put održana je dugo očekivana noć u školi, tj. "PRESPAVANAC". Na to su se odvažili učenici četvrtog razreda s učiteljicom Sanjom Kalčić. Okupili su se u poslijepodnevnim satima, nakon druženja i igre u školskom dvorištu slijedila je večera. Učenici su bili jako uzbuđeni jer je pred njima bilo još niz aktivnosti. Krenuli su u potragu za sakrivenim blagom, potraga je trajala do mraka. Zatim su se smjestili u svoju učionicu, nakon kraćeg odmora i druženja krenula je igra skrivača po mračnoj i praznoj školi, uslijedile su igre ples u neobičnoj odjeći i čiji je jastuk jači! Kada su se dobro umorili odluka je pala na gledanje filma uz grickiće. U ranim jutarnjim satima u školi je napokon zavladala tišina, ubrzo su ih probudile ptičice iz školskog dvorišta. Došlo je vrijeme odlaska kućama. Večer je prošla u vrlo ugodnom, veselom i živom raspoloženju. Učenicima i učiteljici jedno novo i nezaboravno iskustvo!