Zapaženi rezultati i viceprvak županije na 66. natjecanju Mladih tehničara

Autor: Mladen Majušević, 21. 3. 2024.

Prvi dan proljeća - 20. ožujka 2024. - donio nam je još pregršt dobrih vijesti sa 66. natjecanja Mladih tehničara održanog u pulskoj Osnovnoj školi Veli vrh na kojem su, uz pratnju mentorice Mirjane Rabar, sudjelovala ukupno četvorica naših učenika u različitim kategorijama.

Lovro Janko, učenik 6. razreda, ostvario je zapažen rezultat u kategoriji graditeljstvo.

Moreno Terlević, učenik 7. razreda, ostvario je zapažen rezultat u kategoriji obrada materijala.

U kategoriji elektrotehnika zapažen nastup ostvario je Manuel Matošević, učenik 8. razreda.

Na koncu, sjajno drugo mjesto u kategoriji strojarske konstrukcije osvojio je učenik 7. razreda Vito Hodžić.

Iskrene čestitke mentorici i učenicima kojima je ovo, sigurni smo, bilo još jedno sjajno iskustvo i veliki poticaj za daljnji rad.