Provedba akcije "Ubaci čep za skupi lijek"

Autor: Alen Hasikić, 8. 3. 2024.

U petak 8. ožujka 2024. godine polaznici Građanskog odgoja i obrazovanja te Školskog volonterskog kluba poslali su plastične čepove Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma.

Naime, u živote naših učenika želimo utkati empatiju, potrebu pomaganja, zajedništva te želju za volontiranjem. Akcije koje provodimo kroz Školski volonterski klub i izvannastavnu aktivnost Građanski odgoj i obrazovanje idealna su prilika za to.

Ovo je prva isporuka čepova, uskoro će uslijediti i ostale jer smo uspjeli prikupiti veliki broj čepova zahvaljujući učenicima i njihovim roditeljima. Ovom prilikom želimo pohvaliti učenika Petra Dujmovića koji je donio iznimno veliku količinu plastičnih čepova.

Voditelji aktivnosti: učiteljica Sanja Kalčić, pedagog Alen Hasikić, psihologinja Tina Gregorović Hlušička