Lijepe vijesti sa Županijske smotre LiDraNo 2024.

Autor: Mladen Majušević, 4. 3. 2024.

Jako lijepe vijesti nam stižu s ovogodišnje Županijske smotre LiDraNo na kojem je, svojim literarnim radom Na krilima raznolikosti, nastupila učenica 7. razreda Lana Begić, uz mentorstvo učiteljice Katerine Zgrablić.

Podsjetimo, u srijedu 28.veljače u Domu hrvatskih branitelja održana je županijska smotra LiDraNa, literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva učenika osnovnih i srednjih škola Istarske županije. Škola domaćin bila je pulska OŠ Monte Zaro.

Nakon što je ovaj literarni rad snažnog izričaja uspješno predložen za višu razinu od strane stručnog povjerenstva na međuopćinskoj, isti je uspjeh ponovio i na županijskoj razini te je predložen za Državnu smotru LiDraNo. Nadamo se da će uslijediti i poziv na samu smotru što bi predstavljalo dosadašnju krunu uspjeha u literarnom stvaralaštvu ove talentirane učenice.

Čestitke Lani i njenoj mentorici!