Najava: Projekt Film u školi ide dalje

Autor: Mladen Majušević, 15. 11. 2023.

U sklopu ovogodišnjeg projekta Film u školi, u ponedjeljak 20. studenog 2023. s početkom u 16.30 održat će se projekcija nagrađivanog animiranog filma Dječak i svijet.

Dječak i svijet raskošna je brazilska animacija. Kako mu teško pada očeva odsutnost, dječak odlazi iz svog sela i otkriva fantastičan svijet kojim vladaju životinje-strojevi i neobična bića. Ova prekrasna animacija koristi se brojnim umjetničkim tehnikama i prikazuje probleme modernog svijeta u dječjim očima. Film je osvojio Grand Prix 25. Animafesta.

Ideja na kojoj je građen projekt Film u školi je stvaranje filmske publike u najranijoj dobi pomno biranim filmskim naslovima. Također, kroz projekt škola želi učenicima pružiti dodatne, a kvalitetno pripremljene sadržaje koji se održavaju u školi.

Molimo sve zainteresirane učenike da svoj dolazak potvrde prijavom svojoj razrednici do petka, 17. studenog.

Vidimo se u školi!