Obavijest o početku školske godine 2023./2024.

Autor: Mladen Majušević, 1. 9. 2023.

Poštovani roditelji, dragi učenici

U ponedjeljak, 4. rujna počinje nova školska 2023./2024. godina.

Okupljanje učenika od drugog do osmog razreda održat će se u školskom holu s početkom u 8:00, nakon čega će učenici imati nastavu sukladno privremenom rasporedu sati.

Nastava za sve učenike od 2. do 8. razreda traje do 11.35, a autobusni je prijevoz  usklađen s privremenim rasporedom sati. Prvi dan nastave školski kombi neće prevoziti učenike.

Svi učenici obavezno trebaju ponijeti školske torbe jer će prvi dan preuzeti svoje udžbenike.

Rad školske kuhinje će biti redovno organiziran i učenici će marendati u školi.

Produženi boravak neće raditi prvi dan nastave, a s redovnim radom započinje od utorka.

Svim učenicima naše škole, svim novim učenicima a osobito prvašima, u ime svih djelatnike OŠ Joakima Rakovca želim dobrodošlicu u našu školu i lijep početak nove 2023./2024.  školske godine.

Mladen Majušević, prof.