Svečana dodjela svjedodžbi i nagrada učenicima 8. razreda

Autor: Mladen Majušević, 10. 7. 2023.

U četvrtak, 6. srpnja 2023. održana je svečana dodjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada učenicima 8. razreda u prostorima škole.

Svečana je podjela održana u svečanom, ali ipak ležernom ozračju kakvo priliči našim sada već bivšim učenicima.

Tako su nas u svečanost uveli Lana, Petar i Luka izvedbama himne Lijepa naša i svečane pjesme Krasna zemljo, nakon čega su uslijedili govori ravnatelja i razrednica.

Ravnatelj Mladen Majušević uputio je pohvale učenicima, njihovim roditeljima i učiteljima koji su ih pratili sve te godine, naglašavajući kako smo svi zajedno u prethodnih osam godina gradili temelje na kojima će oni sami, uz potporu roditelja i budućih učitelja, dograditi svoje uspješne živote i postati sjajni ljudi. Razrednica Katarina Tomičić Stepančić prisjetila se nekih zajedničkih anegdota i zaželjela svima puno uspjeha, dok je učiteljica Mirjana Laković i nakon toliko godina svima uputila riječi hvale za dobru suradnju.

Sami učenici su se također prigodnim obraćanjem oprostili od škole, nakon čega smo poslušali nekoliko glazbenih izvedbi naših učenika, te ih pogledali kako plešu valcer. Potom je uslijedilo zajedničko gledanje filma kojim su se učenici, uz mentorstvo učiteljice Eni Blašković, još jedanput predstavili kao vesela, pozitivna i talentirana skupina mladih ljudi.

Na koncu, najsvečaniji dio večeri je bila podjela svjedodžbi i pohvalnica svim učenicima, nagrada za različite uspjehe ostvarene u tekućoj godini, te nagrada - prigodna knjiga i zlatno pero - za završetak svih osam razreda osnovne škole s odličnim uspjehom i uzornim vladanjem, koje su zaslužili:

Leon Dodić,

Rea Matošević,

Luana Matošović,

Lana Radovčić,

Nikola Terlević.

Večer je završila zakuskom i druženjem u opuštenoj i ležernoj atmosferi. Djelić te atmosfere možete vidjeti na fotografijama, a film naših učenika dostupan je klikom na poveznicu.