Radionica Društva naša djeca Pazin u sklopu preventivnog programa

Autor: Mladen Majušević, 19. 5. 2023.

U sklopu Školskog preventivnog programa, u travnju i svibnju održane su po dvije odvojene radionice za učenike 4. i 5. razreda, a s ciljem učvršćivanja i osnaživanja razredne zajednice i razredne klime općenito.

Tako su dva puta po dva školska sata edukatorice iz Društva naša djeca Pazin, Letizia Gržinić i Karla Breščić provele u 4. razredu gdje su na zanimljiv, edukativan i drugačiji način provele radionicu Pepe u velikom društvu, dok su u 5. razredu izvele radionicu osnaživanja razredne klime, također u dva dijela.

Obzirom na jako pozitivne povratne informacije, ali i obzirom na potrebu ovakvog tipa rada s učenicima, sigurno ćemo simpatične djevojke iz Pazina uskoro ponovno ugostiti.