Roditelji čitaju naglas - Mala čitaonica u prvom razredu

Autor: Ludmila Pauletić, 27. 4. 2023.

Roditelji prvašića čitaju u razredu u sklopu grupe Mala čitaonica priče iz prekrasne knjige Nikolete Novak Priče iz šume.

Naša mama Marina je probila led te je prva čitala priču Lane Mila je povodljivo. Bila je odlična, a djeca su naučila nešto novo i uživala, hvala u ime svih nas.

Naša mama Eva pročitala je priču Ježić Sven stalno je ljut, i naučila nas da nije dobro biti razmažen.

Mama Emanuela je pročitala priču Vjeverica Mimi nema rep i naučila nas je da nije važno kakav si, važno je da si sretan.

Mama Jelena Novak je čitala priču Zečica Tina putuje na zimovanje. Pouka je „čarolija“ – strahove i brige tjeramo lijepim i sretnim mislima. Jako smo se lijepo osjećali i družili. Hvala mami Novak!

19.4. je nam bila gost mama Ljubešić. Pročitala nam je prekrasnu priču Dabar Gricko gradi most i poučila nas je da u životu treba biti marljiv, ali i plemenit, da radimo za korist, ali i iz ljubavi prema drugima. Za kraj smo se zasladili prekrasnim kolačima i sokom. Hvala mami u ime svih.