Maslina ("Zasadi drvo, ne budi panj!")

Autor: Alen Hasikić, 9. 11. 2020.

Ove godine u našoj se školi  provodi  projekt Maslina. U sklopu projekta, danas 9. studenoga 2020. učenici 2. i 3. razreda zajedno sa svojim učiteljicama Mirjanom Laković, Gracijelom Čehić, te domarom zasadili su sadnice masline i lipe. Sadnice su posađene u dvorištu škole, a naši vrijedni učenici izuzetno su ponosni svojim doprinosom s obzirom da se na ovaj način škola pridružila i akciji „Zasadi drvo, ne budi panj!“.

Ravnatelj škole Mladen Majušević, u ime škole ovom prilikom zahvaljuje gospodinu Antonu Mofardinu na donaciji sadnica.

U privitku možete vidjeti mnoštvo fotografija ove aktivnosti.

Izvor: Stručni suradnik pedagog: Alen Hasikić