Datum objave: 15. listopada 2024.
Kategorija: Nekategorizirano

Sudjelovanje u kreativnom natječaju “Oboji svijet”

I ove školske godine naši učenici sudjeluju u natječaju „OBOJI SVIJET“. Natječajem Oboji svijet otvorenim za sve škole u Hrvatskoj potiče se dječja kreativnost i umjetničko izražavanje u području stvaranja inkluzivne i prihvaćajuće školske klime te poštivanja i uvažavanja različitosti među grupama i pojedincima.

Više o natječaju na: Oboji svijet (poveznica)

Tijekom ovog tjedna poslat ćemo sve prikupljene radove te poželjeti učenicima puno sreće uz poruku da oboje svijet bojama tolerancije, odnosno uvažavanja i prihvaćanja.

Za više pitanja o samom natječaju možete se obratiti pedagogu.

Terenska nastava u Vukovaru

Tijekom 9. i 10. listopada 2024. učenici 8. razreda naše škole posjetili su Vukovar u sklopu redovne nastave koja se u ovom obliku već godinama organizira za sve učenike osmih razreda s područja Republike Hrvatske. Kroz ovaj vid nastave učenike se izravno upoznaje s...