Datum objave: 6. rujna 2024.
Kategorija: Vijesti

Obavijest o početku školske godine 2024./2025.

Dragi učenici, poštovani roditelji

počinje nova školska godina kojoj se svi veselimo i koju s nestrpljenjem očekujemo. Očekuje vas stjecanje novih znanja i vještina, pregršt aktivnosti te stjecanje novih i produbljivanje starih prijateljstava.

Okupljanje učenika od drugog do osmog razreda održat će se u školskom holu s početkom u 7:55, nakon čega će od 8.00 učenici imati nastavu sukladno privremenom rasporedu sati.

Nastava za sve učenike od 2. do 8. razreda traje do 11.35, a autobusni je prijevoz  usklađen s privremenim rasporedom sati. Prvi dan nastave,  školski kombi će voziti samo kroz mjesta koja nisu pokrivena autobusnim prijevozom – mole se svi roditelji koji imaju određene upite vezane uz kombi da se izravno obrate vozaču.

Svi učenici obavezno trebaju ponijeti školske torbe jer će prvi dan preuzeti svoje udžbenike.

Rad školske kuhinje će biti redovno organiziran i učenici će marendati u školi.

Produženi boravak neće raditi prvi dan nastave, a s redovnim radom započinje od utorka.

Svim učenicima naše škole, a osobito prvašima, u ime svih djelatnike OŠ Joakima Rakovca želim dobrodošlicu u našu školu i lijep početak nove 2024./2025.  školske godine.

Mladen Majušević, prof.

Prijem 19 učenika prvog razreda 2024./2025.

Dragi prvaši, dobrodošli u čarobni svijet škole! Ovdje ćete otkriti mnogo novih stvari, upoznati nove prijatelje i zajedno se radovati svakom novom danu. Zapamtite, svaki početak je uzbudljiv i pun avantura. Učite, igrajte se, pitajte, istražujte i nikada se...