Pedagoška radionica u 4. razredu

Autor: Alen Hasikić, 19. 10. 2020.

Danas 19. listopada 2020. stručni suradnik pedagog Alen Hasikić održao je radionicu u 4. razredu pod nazivom "Tko sam ja, tko si ti?"

Cilj je ove radionice bio bolje upoznavanje među učenicima, razumijevanje drugih, osvijestiti razlike među učenicima te prihvaćanje različitosti.

Radionica se sastojala od niza aktivnosti kao što su: intervju, aktivnost - tko voli, te aktivnost grupiranja među učenicama na temelju različitih boja.

Učenici su oduševljeno sudjelovali u radionici, a uskoro ih očekuje i sasvim nova radionica.

Fotografije se nalaze u privitku.