Klokan bez granica - matematičko natjecanje

Autor: Alen Hasikić, 18. 9. 2020.

I ove godine uspješno smo sudjelovali na međunarodnom natjecanju "Klokan bez granica". U natjecanju su sudjelovali učenici razredne i predmetne nastave, pod vodstvom učiteljica Snježane Vujić, Gracijele Čehić i Ane Dodić. Međunarodna udruga "Klokan bez granica" okuplja predstavnike više od 80 država svijeta. Njezin je cilj popularizirati matematiku, razvijati interes za matematiku i prirodne znanosti.

Čestitamo učenicima i njihovima učiteljicama!

Čestitamo učenicima i njihovima učiteljicama!