Svečano otvorenje novouređenog igrališta naše škole

Autor: Alen Hasikić, 17. 9. 2020.

Dana 16. rujna 2020. svečano je otvoreno novouređeno igralište ispred naše škole.

Radi se o zajedničkoj investiciji Grada Poreča i Općine Sv. Lovreč, jer djeca s područja Baderne i okolice, koja administrativno pripada Gradu Poreču, već generacijama polaze našu školu te danas čine oko 40% svih učenika ove škole. Radove su financirali Općina Sv. Lovreč i Grad Poreč, a izvođač je bio obrt Rimanić, nadzor Singrad d.o.o, dok je navodnjavanje realiziralo komunalno poduzeće Odvodnja Poreč. Svečanost otvaranja svojim su nastupom uveličali dječji vrtić, naši učenici prvog razreda, učenica četvrtog razreda Laura Anić, a objekt je blagoslovio župnik vlč. Ivan Mlikota. Ravnatelj škole zahvalio je gradonačelniku Poreča i načelniku Sv. Lovreča Marku Ljubešiću na izrazito kvalitetnoj suradnji.

Dragi učenici, želimo vam da na našem novouređenom igralištu provedete što više vremena u igri te da se prema njemu odnosite s pažnjom.