OBRASCI ZA RODITELJE

Poštovani roditelji i skrbnici, u prilogu se nalaze Obrasci za upis/ispis s izborne nastave, zamolbe za izostanak učenika s nastave, primjer ispričnice. Molimo Vas da potrebni obrazac ispunite i elektroničkom poštom ili osobno dostavite u tajništvo Škole

Učenik može prestati pohađati izborni predmet nakon pisanog zahtjeva roditelja učenika koji se mora dostaviti Učiteljskom vijeću nakon završetka nastavne godine, a najkasnije do 30. lipnja tekuće godine za sljedeću školsku godinu. Iznimno, roditelj djeteta osnovne škole u slučaju dugotrajnih zdravstvenih teškoća djeteta ili iz drugih opravdanih razloga, može podnijeti pisani zahtjev za prestankom pohađanja izbornog predmeta i tijekom nastavne godine.

1. Ispričnica OŠJR
  2. Zahtjev za upis na izbornu nastavu