Posjet Down syndrom centru u Puli

Autor: Katerina Zgrablić, 2. 11. 2017.

Dana 26. listopada učenici petog razreda posjetili su Down syndrom centar u Puli u pratnji pedagoginje Lidije Malčević Lovrić i učiteljice produženog boravka Sanje Celić.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Karlo, Robi, Massimo, Paola, Sara i Magdalena, učenici petog razreda, posjetili su Down syndrom centar u Puli. Po dolasku u Centar upoznali smo se s djecom i odgajateljima koji su nam pokazali sve prostorije. Neki od nas su se uzbudili kad su ugledali bazen, trampolin i psa na ljuljački. Nakon toga su nas počastili te smo se lijepo družili. Upoznali smo Robija, Bornu, Maju, Anu i druge. Ana je stalno pjevala i radovala se. Jako mi je drago što smo ih posjetili i nadam se da ću i sljedeće godine u posjet ići ponovno baš ja!

Izvor: Magdalena Hrvatin, 5. razred