Posjet Domu za starije i nemoćne osobe Poreč

Autor: Katerina Zgrablić, 13. 10. 2017.

Dana 6. listopada skupina učenika trećeg, četvrtog i petog razreda posjetila je Dom za starije i nemoćne osobe Poreč u pratnji učiteljica Gracijele Čehić, Mirjane Laković, Lolite Njegovan te pedagoginje i ravnateljice. Za štićenike i djelatnike doma pripremili smo program. Bilo je tu sviranja klarineta, pjevanja, glume i plesanja. Za kraj programa otpjevali smo himnu naše škole. Naši domaćini su bili zadovoljni i otpjevali su nam pjesmu La mula de Parenzo. Nakon programa su nas počastili te smo uz razgovor nastavili naše ugodno druženje.

Izvor: Izabela Radetić, 5. razred