Predstava za učenike razredne nastave

Autor: Katerina Zgrablić, 6. 10. 2017.

U prigodi Dječjeg tjedna, dana 6. listopada, učenici razredne nastave u holu škole pogledali su predstavu Dobro se dobrim vraća u izvedbi Produkcije Z iz Splita.

Dobro se dobrim vraća je lutkarski mjuzikl s 18 songova koji uči kako od malena trebamo činiti jedni drugima dobra djela. Priča se odgađa u Jadranskom moru među ribicama. Hobotnica, stari neprijatelj malih ribica, nađe se u životnoj opasnosti, no ribice joj svejedno priskaču u pomoć.  U tom trenutku među njih dolazi bakalar, riba koju nitko ne poznaje i prema kojoj svi iskazuju nepovjerenje, samo zato što je drukčija od njih.  No, na kraju priče ipak pobjeđuju međusobno poštovanje i tolerancija, a svako dobro djelo se dobrim djelom vrati.