Posjet Obiteljskom domu Villa Fabris u Jelovcima

Autor: Katerina Zgrablić, 14. 6. 2017.

U utorak 13. lipnja 2017. dio učenika 2., 3. i 4. razreda OŠ Joakima Rakovca, posjetilo je Obiteljski dom Villa Fabris u Jelovcima, u pratnji učitelja tjelesnog odgoja Martina Šurana i vjeroučiteljice Mladenke Fabris.

Pripremili smo prigodni program te svojim nastupom, plesom, pjesmom i glumom razveselili štićenike Doma. Nakon programa, vlasnica Doma, gospođa Melita je upoznala učenike sa sadržajima koji se nude  starijim osobama. Djelatnici Doma priredili su zakusku i svi zajedno smo se družili i zaplesali. Mene se najviše dojmio zajednički ples sa štićenicima Doma. Bilo nam je lijepo!

Izvor: Marko Ljubešić , 3. razred