DODJELA NAGRADE ''LAURUS NOBILIS''

Autor: Katerina Zgrablić, 10. 5. 2017.

Gradska knjižnica Poreč i ove je godine u prepunoj Istarskoj sabornici u Poreču, organizirala dodjelu literarne nagrade Laurus nobilis na natječaju za izvorno prozno djelo u vidu kratke priče, humoreske, pjesme u prozi, putopisa, biografskog zapisa i eseja za učenike osnovnih i srednjih škola s područja Poreštine.

Na svečanost dodjele nagrada i pohvalnica pozvane su i učenice naše škole Tea Matošević,Nina Radovčić i Karolina Jakim koje su svojim literarnim radovima sudjelovale na natječaju. U programu je sudjelovao i Lorenzo Palman koji je svojim umijećem sviranja harmonike zadivio i nas i publiku.

Potičemo sve učenike da sljedeće godine sudjeluju na ovom natječaju.

Izvor: Karolina Jakim i Nina Radovčić, 5. razred