Načelnik posjetio učenike osmog razreda

Dana 27. ožujka na satu razrednika učenika osmog razreda gostovao  je načelnik Općine Sveti Lovreč, gospodin Marko Ljubešić.

U uvodnome dijelu sata načelnik se upoznao s učenicima i njihovim namjerama vezanim za upis u srednju školu. U nastavku sata načelnik je učenicima odgovarao na pitanja o mogućnostima izvođenja praktične nastave i zapošljavanja na području  Općine Sveti Lovreč te njenoj daljnjoj izgradnji i razvitku. Budući da je učenike zanimalo hoće li se na području Svetog Lovreča graditi javni bazen i motocross staza, načelnik ih je upoznao s načinima raspolaganja općinskim novcem te procedurom predlaganja izgradnje i uređenja javnih površina.  Na pitanje učenika je li moguće postavljanje rasvjete na igralištu, rekao im je  kako će to uskoro biti riješeno.

Kako načelnik Ljubešić  već dugi niz godina radi u prosvjeti i visokom školstvu te je imao prilike predavati učenicima u dobi od 7 do 77 godina, poručio im je kako proces učenja ne završava završetkom srednje škole, već  se ono nastavlja tijekom cijelog života u okviru djelovanja  svakog pojedinca. Osmašima  je poželio uspjeh pri upisu u srednje škole te ih pozvao da u budućnosti sudjeluju u daljnjoj izgradnji naše općine.

Zahvaljujemo se načelniku na ugodnome i nadasve poučnome druženju!

objavio: Katerina Zgrablić   datum: 28. 3. 2017.

- raspored sati

- individualne informacije