Posjet ravnatelja GSŠ Jurja Dobrile Pazin

Autor: Katerina Zgrablić, 22. 3. 2017.

U sklopu programa profesionalne orijentacije, koja se provodi u osmom razredu, dana 20. ožujka učenike je posjetio ravnatelj GSŠ Jurja Dobrile Pazin.

Gospodin Josip Šiklić je učenike upoznao sa školom, njezinim postignućima, priznanjima, raznim edukacijskim aktivnostima koje se u njoj provode te  projektima koje škola provodi  u suradnji s Europskom unijom i drugim zemljama. Ovisno o interesima, učenici su dobili i letke s više informacija o smjerovima koje škola nudi te kriterijima upisa u 1. razred srednje škole.

Zahvaljujemo se gospodinu Josipu Šikliću na gostovanju i korisnim informacijama!