ŽUPANIJSKO NATJECANJE U STOLNOM TENISU

Autor: Katerina Zgrablić, 3. 2. 2017.

Županijsko natjecanje u stolnom tenisu, na kojem je sudjelovalo 8 ekipa, održano je 02. veljače 2017.g. u Kanfanaru.

Za našu ekipu nastupili su: Karlo Johanes Antolović (8.raz.), Marko Herak (8.raz.), Ivan Glavočević (8.raz.) i Jovičić Luka(7.raz., zamjena). U drugom kolu igrali smo protiv osnovne škole Petra Studenca iz Kanfanara i pobjedili ih 3:0 u setovima, nakon toga igrali smo protiv smo osnovne škole Marije i Line iz Umaga. U trećem kolu igrali smo protiv osnovne škole Tone Peruška iz Pule, a u finale smo ušli s osnovnom školom Ivo Lola Ribar iz Labina. Finale, tj. borba za prvo i drugo mjesto, bilo je do zadnjeg poena neizvjesno:

Sveti Lovreč - Labin prvi set 3:0, drugi set 1:3, treći set 3:1 i četvrti set 3:1.
Poredak:
1. Sveti Lovreč- OŠ. Joakima Rakovca Sv. Lovreč Pazenatički
2. Labin- OŠ. Ivo Lola Ribar
3. Umag- OŠ. Marija i Lina

Čestitamo našim stolnotenisačima na postignutom uspjehu!

Izvor: Martin Šuran, učitelj TZK