VRTIM ZDRAVI FILM

Autor: Katerina Zgrablić, 2. 12. 2016.

Tijekom studenoga u našoj je školi proveden projekt ''Vrtim zdravi film'' koji organizira Hrvatski školski športski savez. Projekt je namijenjen učenicima sedmog razreda, a u školi ga je proveo učitelj TZK Martin Šuran. Učenici su slušali četiri bloka predavanja, educirali se o postavkama pravilne prehrane, planiranju prehrane, tijelu i hrani te kako poboljšati prehrambene navike, a na početku i kraju provedbe projekta ispunjavali su anketu. Nadamo se da će poruke, koje su učenicima prenesene kroz ovaj projekt, doprijeti do njih te da će usvojiti zdrave navike koje će biti dio njihovih života, kako u njihovoj fazi rasta i razvoja tako i u kasnijoj dobi.