PREDAVANJA DR. DANIELE BEAKOVIĆ

Autor: Katerina Zgrablić, 2. 12. 2016.

Učenici osmog razreda su dana 23. studenoga na satu informatike pogledali ''Jutro poslije'', film edukativnog sadržaja o spolno prenosivim bolestima te o tome što trebaju napraviti u slučaju da ih se dobije. Tijekom gledanja filma su trebali zapisivati pitanja vezana uz sadržaj filma ili o temama koje se odnose na osobnu odgovornost za zdravlje i odgovorno spolno ponašanje. Dr. Daniela Beaković je održala predavanje te odgovarala na njihova pitanja dana 28. studenoga.

Učenicima šestog razreda održala je predavanje ''Alkohol i mladi'' u kojem su učenici upoznati s djelovanjem i štetnim učincima konzumiranja alkohola.