PRIJEM PRVAŠIĆA

Autor: Katerina Zgrablić, 7. 9. 2016.

Posebno je svečan bio, kao i svake godine, doček naših prvašića koji je upriličen 5. rujna, prvog dana nastave u ovoj školskoj godini.

Za doček je bio organiziran zabavan program kojeg su pripremili učenici petog razreda. Prvašiće su dopratili roditelji, a uz njihovu učiteljicu Sanju Kalčić, dočekala ih je i pozdravila i ravnateljica Škole Nataša Lakoseljac. Pročelnica JUO Općine Sveti Lovreč Greis Poropat svakom je učeniku uručila poklon dobrodošlice-knjigu ''Maca papučarica'' Elle Peroci. Nakon programa dobrodošlice učenici su nastavili druženje s učiteljicom u učionici 1. razreda, dok  su se roditelji nastavili družiti u školskom restoranu.

Dragi naši prvašići, dobrodošli i puno uspjeha u školi!

Puno uspjeha u radu želimo i učenicima Osnovne škole Poreč-Područnog odjela Žbandaj koji zbog obnove i nadogradnje zgrade Područne škole Žbandaj nastavu polaze u našoj školi u popodnevnoj smjeni!

Izvor: Sara Prekalj i Sara Šergo, 6.r.