Roditeljski sastanak za roditelje učenika 8. razreda

Autor: Katerina Zgrablić, 22. 6. 2019.

Za roditelje učenika 8. razreda posljednji roditeljski sastanak održan je 6. lipnja 2019. godine. Roditeljskom sastanku su nazočili pedagoginja-psihologinja OŠ J. Rakovca Lidija Malčević Lovrić te predstavnici srednjih škola: TUŠ Antuna Štifanića Poreč, SŠ Mate Balote Poreč, GSŠ Jurja Dobrile Pazin i SŠ Eugena Kumičića Rovinj. Gosti su roditeljima predstavili programe i zanimanja, značajke i uspjehe srednjih škola iz kojih dolaze te ih upoznali s Pravilnikom o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole u školskoj 2019./2020. godini i Odlukom o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj 2019./2020. godini.

Zahvaljujemo se našim gostima na korisnim informacijama i izdvojenom vremenu!

Izvor: učiteljica Katarina Tomičić Stepančić