Natjecanje u sportskom poligonu ''Veli Jože''

Autor: Katerina Zgrablić, 9. 6. 2019.

Dana 15. svibnja u Rovinju je održano sportsko natjecanje na županijskoj razini u sportskom poligonu ''Veli Jože''. Našu je školu predstavljalo šest djevojčica i šest dječaka, učenika četvrtog razreda. Za sudjelovanje su se pripremali s učiteljicom TZK Matejom Pančelat u sklopu Univerzalne sportske škole. Natjecanje se održalo u gradskoj sportskoj dvorani Valbruna u kojoj je bio postavljen poligon s različitim preprekama koje su učenici morali savladati. Naši su četvrtaši postigli 4. mjesto od 12 škola sudionika.

Izvor: Leon Dodić, 4. razred