Smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva Istarske županije

Autor: Katerina Zgrablić, 12. 4. 2019.

U Domu hrvatskih branitelja u Puli dana 4. travnja održana je Smotra dječjeg glazbenog stvaralaštva Istarske županije. Na smotri su sudjelovali pjevački zborovi, vokalne skupine, orkestri i solisti iz petnaest osnovnih škola. Na smotri je nastupio i pjevački zbor naše škole.

Iz Svetog Lovreča krenuli smo u 10 sati u pratnji učiteljica Lolite Njegovan i  Sanje Kalčić.  U autobusu su s nama bili i prijatelji iz pjevačkog zbora TOŠ Bernardo Parentin Poreč. Program smotre se sastojao od natjecateljskog i revijalnog dijela. Naši su učenici izveli pjesme Kukuriku i Kad ljubav pobjedi. Bilo je vrlo zabavno sudjelovati te smo uživali u glazbenim izvedbama drugih sudionika. U Sveti Lovreč smo se vratili u 14,30 sati.