Učenici Eko grupe sudjelovali na 13. Plavom danu u Bakru

Autor: Katerina Zgrablić, 10. 4. 2019.

U petak, 29.3.2019. godine članovi Eko grupe su u pratnji učiteljice prirode i biologije i zamjenika ravnateljice posjetili Pomorsku školu Bakar kako bi sudjelovali na Plavom danu. Tema trinaestog po redu Plavog Dana bila je Kap mora.

Svoj posjet Bakru započeli smo kratkom šetnjom mjestom. Nakon obilaska kulturnih znamenitosti uputili smo se u Pomorsku školu Bakar. Učenici iz više osnovnih i srednjih škola predstavili su svoje radove na temu Kap mora, a potom su slijedila predavanja o plastici u moru. Nakon dodjele nagrade za najbolji likovni rad, učenici Pomorske škole Bakar počastili su nas morskim plodovima. Vratili smo se kući ispunjeni novim znanjima i lijepim dojmovima.

Izvor: Izabela Radetić, 6. razred