U Poreču održano Školsko natjecanje iz Prve pomoći

Autor: Katerina Zgrablić, 26. 3. 2019.

Dana 9. ožujka 2019. godine u organizaciji Gradskog društva Crvenog križa Poreč održano je školsko natjecanje iz Prve pomoći. Na natjecanju su sudjelovali osmaši: Paola Piemonte, Loris Hatman, Sara Šergo, Sara Prekalj i Matea Pavletić u pratnji učiteljice Snježane Vujić i pedagoginje-psihologinje Lidije Malčević Lovrić. Učenike su za natjecanje ranije pripremali djelatnici GDCK Poreč gospodin Igor Ostojić i gospođa Vesna Janko Finderle. Natjecanje je održano u prostorijama porečkog Crvenog križa, a sastojalo se od pismenog ispita i praktičnog dijela. Naši su osmaši postigli 212 od mogućih 230 bodova.

Čestitke!

Izvor: Matea Pavletić, 8. razred