Misa za početak školske godine

Autor: Katerina Zgrablić, 14. 9. 2018.

Sveta misa povodom početka nove školske godine za učenike naše škole održana je 7. rujna u crkvi svetog Martina u Svetom Lovreču.  Misnom slavlju prisustvovali su učenici i učitelji. Misu je predvodio vlč. Ivan Mlikota koji je na početku nadahnute i zanimljive propovjedi na naše iznenađenje izvadio nogometnu loptu. Rekao nam je kako su poznati nogometaši trebali puno vježbati prije nego su došli na svjetske terene i postizali zapažene rezultate. Poručio nam je kako i mi trebamo puno učiti, vježbati i marljivo raditi kako bismo postigli odlične uspjehe.  Loptu smo na kraju propovjedi dobili na dar, na čemu se vlč. Mlikoti najsrdačnije zahvaljujemo!

Izvor: Sara Pavlić, 6. razred