Edukativna predavanja za učenike prvog razreda

Autor: Katerina Zgrablić, 13. 9. 2018.

Djelatnici MUP-a, HAK-a i GDCK-a Poreč su dana 8. rujna posjetili učenike 1. razreda te im održali predavanje, vježbu i prigodno ih darivali. Karmen Herak, djelatnica HAK-a i Draženka Buterin, djelatnica MUP-a, učenike su upoznale s akcijama ''Sigurno u školu s HAK-om'' i ''Poštujte naše znakove'' u sklopu čijih su izlaganja učenici dobili niz korisnih savjeta kako sigurno sudjelovati u prometu. Igor Ostojić, djelatnik GDCK Poreč, upoznao ih je s pružanjem prve pomoći kako bi znali pravilno reagirati nađu li se u nevolji.

Svima im se najsrdačnije zahvaljujemo na gostovanju i edukaciji naših prvašića!