Oproštaj osmaša

Autor: Katerina Zgrablić, 5. 7. 2018.

Još jedna generacija osmaša oprostila se od naše škole. Završna svečanost održana je 2. srpnja 2018. godine, a započela je prigodnim obraćanjem ravnateljice Nataše Lakoseljac te podjelom svjedodžbi i  dodjelom nagrada učenicima koji su tijekom osmogodišnjeg školovanja ostvarili odličan uspjeh i imali uzorno vladanje. Potom je uslijedio prigodan program kojeg su osmislili sa svojom razrednicom Anom Dodić.  Učenici su se zahvalili svojim učiteljima, pedagoginji, ravnateljici i ostalim djelatnicima škole na prenošenju znanja i vještina u proteklih osam godina, a roditeljima na pružanju ljubavi i ukazanom razumijevanju i strpljenju. Nakon službenog dijela uslijedilo je druženje učenika, roditelja i učitelja uz zakusku.

Dragi osmaši, želimo vam puno uspjeha prilikom upisa u srednje škole i u daljnjem školovanju! Sretno!