Posjet SŠ Eugena Kumičića Rovinj

Autor: Katerina Zgrablić, 16. 5. 2018.

Dana 14. svibnja 2018. godine u 11 sati grupa učenika 8. razreda u pratnji pedagoginje-psihologinje, krenula je u obilazak Srednje škole Eugen Kumičić u Rovinju. Prijevoz do Rovinja i natrag organizirala je Srednja škola Eugena Kumičića. U školi su nas dočekali ravnatelj škole i profesori Emil Nimčević, Dubravka Crismanich i Đani Božac. Upoznali su nas sa zanimanjima za koja postoji mogućnost obrazovanja u ovoj školi, pokazali su nam sve radne prostore koji nas zanimaju te smo dobili dodatne informacije o školi, stipendiji, uvjetima upisa te mnogo drugih stvari. Djelatnici škole su nas ljubazno ugostili te poslužili kolačima i sokom. Nakon obilaska škole i opremljenih učionica krenuli smo k našoj školi, vratili smo se oko 13 sati. Drago mi je što smo posjetili školu te dobili dodatne informacije. Zahvaljujemo profesorima i ravnatelju na gostoprimstvu.

Izvor: Ivan Bratović, 8. razred