Provedba školskog projekta ''Mijenjamo uloge''

Autor: Katerina Zgrablić, 10. 4. 2018.

Školski projekt ''Mijenjamo uloge'' realiziran je 28. ožujka 2018. godine. Projekt je proveden na način da su djelatnici škole i učenici osmog razreda zamijenili uloge na jedan dan te su osmaši dobili priliku da pokažu kako zamišljaju idealan način održavanja nastave, ali i da se upoznaju s učiteljskim poslom i poslovima ostalih djelatnika škole. Pripreme za provedbu projekta započele su puno ranije kada je na oglasnoj ploči škole objavljen Natječaj za učitelje i osoblje škole, a na koji su se javljali učenici zainteresirani za pojedina mjesta predavanjem zamolbe i životopisa. Uz pomoć učitelja i ostalih djelatnika vrijedno su se pripremali za sam dan provedbe projekta. Da je projekt bio vrlo uspješan i da je postigao svoj cilj, svjedoče pozitivni dojmovi svih sudionika projekta koji su izrazili želju da se projekt održi i sljedeće godine.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Izvor: Sara Pavlić, 5. razred