Maškare u školi

Autor: Katerina Zgrablić, 16. 2. 2018.

Na pokladni utorak, 13. veljače našim su hodnicima i učionicama šetali neobični likovi. I ove su nas godine posjetili klaunovi, super junaci, princeze, kauboji, Indijanci, hipijevci i ostali likovi iz bajki, crtića, ali i svakodnevnog života. Učenici razredne nastave su se pod maskama zabavljali i natjecali u sportskoj dvorani u poligonu te igrama glazbene stolice i ples s balonima tijekom jutarnjih sati, a zatim smo svi zajedno prošetali našim mjestom u veseloj povorci uz zvukove harmonike. Maškarane igre za učenike predmetne nastave održane su tijekom šestog i sedmog sata. Svojom maštom i kreativnošću učenici i učitelji uljepšali su ovaj školski dan.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.

Izvor: Lara Legović, 8. razred